Projekcia bazéna

pre bežný Privátny bazén, len ako súčasť dodávok a realizácie bazéna

Cena od 380€

NÁVRH A PROJEKCIA BAZÉNA sú asi najdôležitejšie činnosti ktorými predchádzame konštrukčným chybám stavby a určujeme všetky súvislosti už pred začatím výstavby. Bazény a ostatné produkty bez individuálnych projektov staviame len v prípade ak sa identický projekt opakuje.

Za viac ako 20 rokov praxe sme sa stretli so všeličím a sami sme spravili kopec chýb. Naše návrhy odzrkadľujú elimináciu potenciálnych problémov a rizikových faktorov ktoré môžu stavbu a jej náväznosti ohroziť. K chybe alebo podceneniu konštrukčného riešenia samotnej stavby alebo zabudovania bazéna môže dôjsť veľmi jednoducho. Ochrana technologických priestorov, ich dispozičné riešenie, ako aj samotné dispozičné riešenie okolia bazéna sú nedielnou súčasťou projektovej podpory.

Za dostatočnú projektovú podporu určite nie je možné považovať nejaký „univerzálny výkres“ výstavby alebo osadenia bazéna. Máme to za sebou … nefunguje to … dochádza k chybám a škodám na majetku. Projektová podpora musí mať taký rozsah, aby stavebná firma nemala po naštudovaní žiaden zásadný dotaz, aby bolo jasné uloženie technológie a jej komponentov a aby boli eliminované všetky známe a potenciálne riziká.

Štandardná projektová podpora bazéna rieši konštrukciu stavby ako celku, technológiu bazéna, určuje náväznosti na okolie, dlažobný systém, požiadavky na inžinierske siete a je prácou špecializovaného projektanta na bazény a wellness. Statický projekt, projekt elektroinštalácie, zdravotechnika, geológia a podobne sú potrebné v prípade verejných realizácii, alebo pre odbúranie rizikových faktorov a na základe konštrukčného riešenia ich zvládne akákoľvek projekčná kancelária.

Faktorov ktoré treba zohľadniť a možností prevedenia je viac ako by zniesla priemerná kniha. V neposlednom rade aj s ohľadom na ochranu Know-how neposkytujeme výhradne projekčnú činnosť, ale projekčná činnosť je naviazaná na konkrétne, nami realizované dielo. Obdĺžnik v zmysle „tu bude bazén“ pre stavebné povolenie dokáže spraviť akýkoľvek projektant. Realizačný projekt bazéna určuje presne stanovené parametre produktu a preto ho nie je možné vytvoriť ak produkt nie je fixne určený.

Cena projekcie je daná náročnosťou projektu. Pre štandardný bazén začína na 380€. Táto investícia sa oplatí a ušetrí Vám viac ako sama stojí. Cena je vyslovene dumpingová, ale zaručuje nám bezproblémovú výstavbu a kvalitu prevedenia.

(Uvedená cena má vyslovene len orientačný charakter pre orientáciu v cenovej hladine. Pre kompletnú kalkuláciu nás neváhajte kontaktovať. Zmeny vyhradené.)

Mám záujem o návrh a projekciu bazéna